Христо Димитров почете празника на УМБАЛ „Св. Марина“

2Председателят на Общинския съвет – Варна Христо Димитров присъства на честването на празника на УМБАЛ „Св. Марина“. Събитието се състоя на 17 юли – денят, посветен на света великомъченица Марина, пред южния вход на лечебното заведение.

Приветствия отправиха изпълнителният директор проф. Силва Андонова, ректорът на Медицинския университет – Варна проф. д-р Димитър Райков и Негово Високопреосвещенство Варненски и Великопреславски митрополит Йоан.8

На тържеството присъстваха също зам.-областният управител Айрие Ибрямова, ръководители на болници и представители на различни институции.

За поредна година бяха връчени отличия на служители за професионални постижения и принос към дейността на болницата. След официалната част последва програма с музикални и артистични изпълнения от хора, свързани с лечебното заведение. Участие взеха медицински специалисти, техни деца и пациенти.

 

3 4
6 7
9 10
11 12